This post is also available in: English (English)

شرکت آماتیس

گروه آماتیس راه تجارت ویرا از سال 1395 با گرد همایی چندین نیروی متخصص حوزه مواد اولیه تولید قطعات لاستیکی آغاز به کار نمود وهمواره سعی نموده تا با جمع کردن جوان های متخصص در این حوزه فعالیت های خود را گسترش دهد.
در تمام این مسیر پر پیچ و خم، آماتیس هوادار مشتری های خود بوده وهمواره جلب رضایت مشتری را در صدر اولویت های خود قرار داده است.آماتیس همچنین سعی کرده با عملکرد خلاقانه خود به توسعه کسب و کار های کارافرینانه کشور کمک کند.
شرکت آماتیس راه تجارت ویرا

بخش های تخصصی:

 واحد بازرگانی:

واحد بازرگانی آماتیس با بکارگیری کارشناسان خبره در این حوزه همواره تلاش می کند تا در جوانب مختلف بهترین شرایط را برای مشتریان خود پدید آورد .

اعضای این تیم مسلط به چند حوزه کاری و چند زبان برای هماهنگی تمام امور هستند و خود را مسئول موفقیت برند ونام تجاری خود و مشتریانشان میدانند و با توجه به نیاز شما و کسب و کارمشتریان ،خدمات منحصر به فردی رو ارائه می کنند.

واحد تحقیق و توسعه:

مدل کسب و کارآماتیس با توجه به اهدافی که برای همکاران و مشتریان خود دارد، دائما در حال بررسی بازار و تحولات آن می باشد  و همواره از هیچ تلاشی برای R&D و پیدا کردن راه های جدید برای فروش و بازاریابی محصولات شما دریغ نمی کند.

 اعضای این تیم در تلاش هستند تا با ارائه راه کار های نوین و ایجاد محیط های جدید و موفق در زمینه توسعه کسب و کار شایسته ترین اتفاقات را برای مشتریان خود رقم بزنند .

 

واحد تحقیق و توسعه ویراتیس
فهرست